Головна » 2013 » Вересень » 17
        У дні святкування 70-річчя визволення району від німецько-фашистських загарбників Валки і наш музей відвідала В. О. Деменкова - донька Героя радянського Союзу О. Д. Романенка, яка нині живе в Білорусії. Валентина Олексіївна оглянула матеріали Залу військової слави, куточок, присвячений батькові, залишила запис у музейній Книзі відгуків.
        Олексій Данилович Романенко, який до війни працював механізатором у селі Сніжків, удостоєний Зірки Героя у жовтні 1943 року. Найвищу відзнаку Вітчизни командир 180 - ї стрілецької дивізії одержав за мужність і героїзм, проявлені під час форсування Дніпра.
         Після війни О. Д. Романенко працював водієм автобуса у Валківському автотранспортному підприємстві. Помер у 1989 р. Похований на Рогозівському кладовищі у Валках.
Переглядів: 553 | Додав: museum | Дата: 17.09.2013 | Коментарі (0)