Головна » 2013 » Вересень » 02
       За вже  існуючою традицією у День знань школярі знову відвідали Валківський краєзнавчий музей. Цього разу на тематичні уроки, які присвячувалися 70-річчю визволення Валківщини від німецько-фашистських загарбників, до нас завітали учні 7-А (Р. А. Кравцова), 7-В (Л. І. Ліференко) та 5-Б (Л. І. Марющнко) класів Валківського ліцею імені О. С. Масельського.
       Залучаючи дітей до активного діалогу, музейні працівники розповіли про бої за визволення нашого краю, про земляків та інших бійців, які брали в них участь, про Героїв Радянського Союзу - вихідців із нашого району та інших валківчан, котрі відзначилися подвигами в роки Великої Вітчизняної війни.
       Учасникам уроків мужності були запропоновані для перегляду фрагменти із військового фільму кіностудії імені Горького "У небі "нічні відьми", серед прототипів героїв якого була наша землячка командир ескадрильї 46-го Гвардійського Таманського нічного ... Читати далі »
Переглядів: 648 | Додав: museum | Дата: 02.09.2013 | Коментарі (0)