Головна » 2016 » Березень » 28

Етноподорож «Черемушна – батьківщина Марусі Вольвачівни»
30 березня 2016 р. у рамках проекту «Видатні харків'яни» ОКЗ «Організаційно-методичний центр туризму» спільно з Валківським краєзнавчим музеєм, кафедрою українознавства Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та Українським клубом Слобідчини ініціює екскурсію на Валківщину та ознайомлення з Черемушною, рідним селом літераторки Марусі Вольвачівни.

Довідка:
Марія Степанівна Вольвач (Маруся Вольвачівна) – українська письменниця, поетеса, драматург, збирачка фольклору. Народилася 29 березня 1841 р. у с. Черемушна Валківського району Харківської області. Лише дорослою самотужки навчилася писати і читати, а перші поезії вийшли друком, коли їй виповнилося 46 років. Творчістю Марусі Вольвачівни захоплювалися сучасники, з нею листувались Борис Г ... Читати далі »

Переглядів: 385 | Додав: museum | Дата: 28.03.2016 | Коментарі (0)