Головна » 2015 » Травень » 15

Міжнародний  день музеїв, який щороку відзначає світова культурна  спільнота,  нині  проходить під гаслом « Музеї заради сформованого суспільства». Міжнародна Рада музеїв ІСОМ, пропонуючи  цю тему,  серед  найбільших проблем сучасного світу називає   адаптацію до нових реалій життя, розвиток суспільства у гармонії з природою.
        З нагоди свята  Валківським  краєзнавчим  музеєм    організовані уроки пам’яті та вшанування відомих земляків, тематичні зустрічі, фотовиставка «Війна під час миру», виставка нових експонатів.
          Серед цінних предметів, які поповнили музейну колекцію напередодні Дня музеїв, листи з фронту від  К.Ф. Вільхівського, котрі передала на вічне зберігання  його донька, жителька села Го ... Читати далі »

Переглядів: 499 | Додав: museum | Дата: 15.05.2015 | Коментарі (0)