Головна » 2015 » Квітень » 30

Чергова зустріч у музейній вітальні за участю Валківського міського голови Валерія Скрипніченка була присвячена досвіду Польщі у проведенні реформи місцевого самоврядування.У складі української делегації представників східних областей  він нещодавно вивчав цей досвід  сусідів у рамках проекту «Підготовка українського  самоврядування до впровадження реформ із децентралізації та асоціації з  ЄС», який координується Асоціаціями міст України та Польщі і реалізується під патронатом Президента Польщі Броніслава Коморовського.
     У ході візиту до сусідньої країни Валківський міський голова побував у Мінську-Мазовецькому – адміністративному центрі Мінського повіту Мазовецького воєводства, та у містечку Мрозе, яке  відповідає нашим Валкам за чисельністю населення.
     Ділячись враженнями від закордонної поїздки, В. Скрипніченко розповів про політичні та системні ... Читати далі »

Переглядів: 429 | Додав: museum | Дата: 30.04.2015 | Коментарі (0)