Головна » 2015 » Квітень » 9 » Великодні обереги Олександра Ковальова
Великодні обереги Олександра Ковальова

Традиційну музейну виставку  великодніх оберегів «Христос  воскрес – воскресне Україна» цього  року доповнили експериментальні роботи із глини місцевого художника і кераміста директора Валківської школи мистецтв Олександра Ковальова. Серед них – біблійні композиції, розписані великодніми символами глечики і тарілі.
         Особливу увагу відвідувачів привертає колекція керамічних «писанок», кожна з яких по-своєму неповторна. На окремих виробах – традиційні розписи із використанням народних символів, решта – прикрашена малюнками, підказаними авторською фантазією. Ось назви  писанкових сюжетів: «Україна - ненька», «Весна-красна», «Матір Божа», «Козак Мамай», «Лелеки», «Моє рідне село» та інші.
         Цього разу великодні обереги не зосереджені в одному місці, а розташовані по різних залах музею, надаючи іншим виставкам особливого  великоднього настрою.

Переглядів: 597 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0