Головна » 2016 » Вересень » 26 » Світлини Вікторії Світличної
Світлини Вікторії Світличної

З нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні в нашому музеї розгорнуто виставку світлин «Валківщина очима  харків’янки », яка стала творчим дебютом фотографа-любителя Вікторії Світличної.
       Вікторія Юріївна працює викладачем у Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова. Вона - кандидат економічних наук, доцент. Займаючись серйозною науковою роботою,  жінка любить займатися ще й фотосправою, якою захопилася у студентські роки.
     Придбавши дачний будиночок у старовинному селі Перекіп, Вікторія разом із  родиною  любить мандрувати  його околицями, фіксуючи неповторну красу валківських краєвидів з допомогою фотоапарата. На виставці представлені, виконані майстерно  та з любов’ю, пейзажі, натюрморти, сюжетні знімки, присвячені природі.
     Виставка  зустрічає  схвальні  відгуки  відвідувачів.

Переглядів: 399 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0
1 Вікторія
0
Спасибо большое, мои Друзья. Мой, теперь ставший родным, Музей! Очень и очень благодарна. До встречи. Обнимаю!