Головна » 2016 » Березень » 24 » Поетичний дебют Тетяни Коденко
Поетичний дебют Тетяни Коденко

Тетяна Олексіївна Коденко, все життя якої пов’язане з Ков`ягами, нещодавно зустріла своє  75- річчя. Цьому славному ювілею, а також 15- річчю вокального ансамблю «Чарівниця», котрий допоміг розкрити поетичний дар своєї талановитої землячки, була присвячена чергова зустріч у музейній вітальні.
         Гості, які прийшли поспілкуватися із Тетяною Олексіївною, почули зворушливу розповідь про її непросте життя, що знайшло відгомін у поезії. В авторському виконанні прозвучали як лірико-патріотичні, так і гумористичні вірші. Деякі з них, покладені на музику керівником «Чарівниці» Оскаром Мезерним, авторка  проспівала сама та разом із учасниками свого колективу.
       Із творчим дебютом авторку привітали начальник районного відділу культури В.Шевченко, селищний голова Ков`яг В. Путінцев, учасники валківського ансамблю «Надвечір`я» та інші відвідувачі музейної вітальні.

Переглядів: 391 | Додав: museum | Рейтинг: 3.0/1