Головна » 2016 » Вересень » 15 » Меморіальна дошка Вадиму Манжелію
Меморіальна дошка Вадиму Манжелію

Напередодні  Дня міста у Валках, на будинку №23 по вулиці Парковій, відкрито меморіальну дошку почесному валківчанину, видатному українському  вченому-фізику, професору, академіку НАН України Манжелію Вадиму Григоровичу, який жив  у цьому будинку  в 1945-1950 роках.
     У церемонії  відкриття меморіальної дошки  взяли участь  донька вченого Олена Манжелій, його учні – науковці з Харкова ВячеславКонстантинов та Анатолій Гаврилко, заступник голови Валківської райдержадміністрації Наталія Осадча, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко,представники громадськості міста, учні та педагоги школи, в якій навчався Вадим Манжелій.
     У Валківському краєзнавчому музеї, який був ініціатором встановлення меморіальної дошки, створено куточок пам’яті  В.Г.Манжелія

Переглядів: 507 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0