Головна » 2016 » Вересень » 2 » Конкурс відео "Валкам - 370"
Конкурс відео "Валкам - 370"

У цьому році святкування Дня міста приурочене 370-річчю  з часу  постійного заселення наших Валок. З  нагоди  ювілею Валківський краєзнавчий музей  запрошує  всіх бажаючих   взяти участь у  конкурсі любительських   відеороликів «Валкам - 370».
     Учасники конкурсу, вік яких необмежений, самостійно створюють міні-відеофільм, який якнайкраще рекламує місто Валки, його минуле і сучасне. Вимоги до відео: тривати не більше 3-хвилин; бути оригінальним; відповідати зазначеній тематиці; мати  формат  AVI,MPEG-4, MJPEG, MOV, MP-4;
     Конкурс триватиме з 5 до 14 вересня. Нагородження переможців відбудеться 16 вересня.
     Для участі в конкурсі учасники відправляють свою роботу  електронною поштою на адресу valki_museum@ukr.net або надають її на електронних носіях до Валківського краєзнавчого музею за адресою: вул. Харківська, 17, тел 5-26-55.
     До конкурсної роботи надається заявка, в якій відображаються такі дані: прізвище ім’я, по-батькові автора; контактний телефон; Е-mail.

Переглядів: 361 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0