Головна » 2016 » Вересень » 9 » Бенефіс Оскара Мезерного
Бенефіс Оскара Мезерного

Одним  із  словникових визначень слова «бенефіс» є: театралізований  виступ на честь  одного  із  його  учасників, як  вияв визнання  заслуг  і  майстерності. Бенефіс Оскара Мезерного, самодіяльного виконавця і композитора, керівника  кількох  вокальних  колективів РНД «Іскра»,  це  -  творчий  звіт перед земляками  у свій 41-й день народження  і водночас подарунок  Валкам з нагоди  370-річного ювілею  міста.
       Фольклорно-музичне  свято за участю самодіяльних  колективів, якими керує Оскар Мезерний, відбудеться 13  вересня  на галявині біля Валківського  краєзнавчого музею (вул.Харківська,17). Початок  - о 14-й годині. Перепусткою на це свято  буде  гарний  настрій та бажання  насолодитися  виконавською  майстерністю  своїх  талановитих  земляків.

Переглядів: 446 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0