Головна » 2012 » Листопад » 12

На святі, приуроченому 20-річчю музею, відбулася презентація краєзнавчого збірника Миколи Панченка "Розповідають валківські будинки", у якому зроблено спробу відтворити історію Валок через історію міських помешкань та долю іх господарів. До книги увійшли розповіді про 140 будинків, для ілюстрації використано понад 400 фотознімків.
   Книга побачила світ у харківському видавництві "Федорко", кошти на її видання збирали всією громадою. Під час презентації було відзначено меценатів, які першими відчутно поповнили благодійний рахунок своїїми коштами - жительку Черемушної Н. А. Завгородько, валківчан М. А. Пляку та С. І. Корсуна
   Продовжено збір коштів на другий тираж книги"Розповідають валківські будинки".
   Всі, хто бажає фінансово підтримати видання та стати власником унікальної книги, можуть переказати кошти на благодійний рахунок Валківського краєзнавчого музею:
р/р 35422030000677 в ГУДКУ в Харківські ... Читати далі »
Переглядів: 775 | Додав: museum | Дата: 12.11.2012 | Коментарі (0)