Головна » 2013 » Травень » 17
           У міжнародному жіночому клубі духовного спілкування "Лада", який три роки діє при Центральній міській бібліотеці імені В. Бєлінського в Харкові, відбулася презентація літературного альманаху "Я - жінка...", складеного із творчого доробку його учасниць. Серед оповідань, казок, притч, поетичних творів, уміщених до цього альманаху, були і вірші нашої колеги, молодшого наукового співробітника музею Тетяни Сосненко.
        Побувавши на засіданні  клубу, гостями якого були талановиті жінки з інших країн - Росії, Польщі, Ізраїлю, Німеччини, та представники Генерального консульства Росії в Харкові, Тетяна отримала добру нагоду продемонструвати свої чудові здібності не тільки в поезії, а і в музиці. На прохання організаторів зустрічі вона прочитала свої вірші, написані українською мовою та під власний акомпанемент на роялі проспівала один із творів, покладених на музику. Аудиторія тепло вітала нашу землячку.
Переглядів: 605 | Додав: museum | Дата: 17.05.2013 | Коментарі (0)