Головна » 2016 » Грудень » 20 » Зустріч із авторкою виставки
Зустріч із авторкою виставки

Неповторна краса валківської природи надихнула на творчість фотохудожницю Вікторію Світличну. Вона стала  авторкою персональної фотовиставки  "Валківщина  очима харків`янки", котра більше двох місяців була розгорнута у нашому музеї.
        У день закриття виставки відбулася зустріч В. Світличної із шанувальниками її творчості - старшокласниками Валківського ліцею імені   О. Масельського. Вікторія Юріївна поділилася секретами своєї майстерності, розповіла про сюжети, які найбільш полюбляє під час створення світлин.
      Фотографування стало улюбленим хобі, яке В. Світлична поєднує із викладацькою роботою  у Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова.   Вона - кандидат економічних наук, доцент кафедри "Фінансово-економічна безпека, облік і аудит". Користуючись нагодою, гостя розповіла про свій учбовий заклад, про спеціалістів, яких він готує, відповідала на запитання присутніх.
     У той самий день В. Ю. Світлична зустрілася з учнями Валківської ЗОШ  І-ІІІ ступенів.

Переглядів: 409 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0