Головна » 2020 » Лютий » 21 » "Зародження життя на планеті Земля"
"Зародження життя на планеті Земля"

Виставка експонатів, вік яких нараховує мільйони років, почала діяти у Валківському краєзнавчому музеї. Основу цієї виставки склала палеотологічна колекція, передана музеєві невтомним київським дослідником і меценатом, власником приватної компанії "Палеомакс" Максимом Габером. Палеонтологією, тобто наукою, яка вивчає скам'янілості (рештки та відбитки рослин і тварин, що жили на Землі у давно минулі епохи), Максим Миколайович серйозно захопився у 2010р., а невдовзі доля звела його з нашим музеєм.
       Колекцію експонатів, що сформувалася завдяки М.Габеру, музейники вирішили презентувати напередодні 40-річчя із дня народження свого дарувальника. Приємно відзначити, що компанія "Палеомакс", яку очолює друг нашого музею, набуває популярності в Україні: крім палеонтологічних виставок, вона займається організацією виставок-ярмарків "Україна самоцвітна", туристичних експедицій "Палеосафарі". За ініціативою Максима Габера створені клуби "Шукачі пригод", "Реліквії України", започатковано Всеукраїнський навчально-розважальний проєкт "Юний археолог".
     Зустріч із Максимом Габером у Валках запланована у травні - під час святкування Міжнародного дня музеїв.

Переглядів: 300 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0