Головна » 2013 » Травень » 13 » Закриття виставки-конкурсу
Закриття виставки-конкурсу
   11травня 2013 р. у Валківському краєзнавчому музеї відбулося урочисте закриття обласної дитячої виставки-конкурсу "Великодня писанка". Сертифікати її учасників отримали   265 юних учасників, які представляли 39 позашкільних закладів,  з  Харкова та 12 районів області. Перемогу присуджено  43-м роботам, виконаних  у різних техніках декоративно-прикладного мистецтва: воскова і бісерна писанки, мальованка, витинанка, лялька-мотанка, квілінг, композиції великодньої тематики.
   Виставку оглянув та взяв участь у церемонії нагородження  переможців директор Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації Дмитро Кузнєцов. Дипломи та подарунки юним майстрам вручали також голова Валківської райдержадміністрації Олександр Холодний, голова районної ради Юрій Яцина, міський голова Валок Валерій Скрипниченко.
  Приємним подарунком для всіх учасників свята були виступи юних бандуристів з Валок та членів фольклорного ансамблю "Вербиченька" з Нової Водолаги.

Переглядів: 574 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0