Головна » 2019 » Травень » 20 » Вітання із професійним святом
Вітання із професійним святом

На краєзнавчому святі «Валківщина – моя Батьківщина», приуроченому до Міжнародного дня музеїв, голова Валківської районної ради Віталій Оноша від імені керівництва району вручив колективу Валківського краєзнавчого музею Вітальну адресу з нагоди професійного свята.
      У її тексті зазначено: Валківська районна рада та Валківська районна адміністрація щиро вітають із професійним святом та висловлюють найщиріші подяку та повагу директору музею Поліщук Тамарі та всім співробітникам музейної установи за вагомий внесок у розвиток музейної справи, високопрофесійну подвижницьку діяльність, спрямовану на системне дослідження, примноження, збереження та активну популяризацію самобутнього спадку Валківщини та культурно-історичних цінностей українського народу, цілеспрямовану роботу з патріотичного виховання молоді та з нагоди Міжнародного дня музеїв.
      Із вітальним словом до музейників також звернулася на святі перша заступниця голови райдержадміністрації Наталія Осадча.

Переглядів: 271 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0