Головна » 2020 » Грудень » 22 » Виставка молодих умільців
Виставка молодих умільців

Напередодні Дня Святого Миколая та новорічно-різдвяних свят у Валківському краєзнавчому музеї розгорнуто виставку «Новорічний настрій», яка стала першою у житті молодих умільців Артема Чабанова (різьблення по дереву, композиції із природніх матеріалів), Катерини Коробки (м’які ляльки у техніці імагурумі, плетені капці) та Юрія Біленка (графічні картини сучасної тематики).
        Дотримуючись вимог карантину, запрошуємо познайомитися із творчістю молодих талантів. Крім позитивних емоцій, на вас чекає новорічний подарунок – можливість придбати авторські роботи учасників виставки.
        Детальніше про учасників виставки та їх роботи – на сторінці «Валківський краєзнавчий музей» у мережі фейсбук.

Переглядів: 180 | Додав: museum | Рейтинг: 5.0/1