Головна » 2018 » Листопад » 9 » Виставка Лілії Кравченко
09:11
Виставка Лілії Кравченко


   "Осінній передзвін" - таку назву має персональна виставка юної мисткині Лілії Кравченко, що напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва відкрилася у Валківському краєзнавчому музеї. Виставка складається із робіт, виконаних у жанрі художнього розпису та витинанки.
  Після закінчення художнього училища авторка виставки працює викладачем у дитячій школі мистецтв, де сама не так давно навчалася. Незважаючи на юний вік, Лілія Кравченко є помітною людиною у світі мистецтва. Крім представлених видів творчості, вона займається також живописом, писанкарством, випробовує себе у гончарстві. Визнанням самобутнього таланту дівчини та її високого творчого потенціалу стало прийняття Лілі цього року до Національної спілки майстрів народного мистецтва України.
  Привітати Лілію із творчим звітом у музеї зібралося чимало шанувальників мистецтва, серед яких були представники керівництва району, обласного осередку спілки майстрів, учні майстрині та їх батьки, аматори народного мистецтва тощо.

Переглядів: 306 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: