Головна » 2017 » Грудень » 28 » Валківська лялькарка
Валківська лялькарка

Чудовим сюрпризом напередодні новорічно-різдвяних свят здивувала відвідувачів Валківського краєзнавчого музею жителька селища Ков'яги Світлана Пилипенко, яка підготувала виставку ляльок та сувенірів ручної роботи. Маючи фах модельєра-конструктора з пошиву верхнього одягу, Світлана Анатоліївна захопилася лялькарством п'ять років тому. За цей час у її творчому доробку з'явилося близько сотні робіт, які майстриня охоче дарує родичам, колегам, знайомим. Бажаючи поділитися набутим досвідом і з іншими, два роки тому відгукнулася на пропозицію очолити гурток юних лялькарів у Валківському центрі туризму,краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, який базується в Ков'ягах.
     Світлана Анатоліївна виготовляє традиційні ляльки-мотанки, опанувала стиль "тільда", експериментує у "панчішній" та інших техніках. Виставка у Валках, що є першим показом Світлани Пилипенко за межами рідного селища, вже встигла викликати чимало захоплених відгуків у відвідувачів музею.

Переглядів: 432 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0