Головна » 2019 » Травень » 14 » Валківщина – моя Батьківщина
Валківщина – моя Батьківщина

"Валківщина - моя Батьківщина" - таку назву матиме краєзнавче свято, приурочене Міжнародному дню музеїв, що відбудеться у Валках 17 травня. Воно розпочнеться тематичною зустріччю "Літописець рідного краю", присвяченою вшануванню пам'яті відомого валківського краєзнавця Миколи Желєзняка (із презентацією виданих після його смерті книг "Древня земля Валківська" та "Валківські Гіппократи"). Зустріч пройде у Залі засідань районної ради, початок - о 10-й годині.
       Свято продовжиться у Валківському краєзнавчому музеї, де відкриється персональна виставка живопису Ольги Золотько "Віра.Надія.Любов". Запрошуються усі бажаючі. За рішенням Міжнародної ради музеїв свято у цьому році проходить під девізом "Музеї як культурні хаби. Майбутнє традиції".

Переглядів: 316 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0