Головна » 2019 » Січень » 25 » Учительський воркшоп
Учительський воркшоп

Зустріч учителів історії з нагоди 100-річчя Соборності України, яка відбулася у Валківському краєзнавчому музеї, пройшла у форматі воркшопу. Активний розвиваючий метод спілкування сприяв тому, що учасники зустрічі обмінювалися своїм життєвим досвідом, ділилися індивідуальними поглядами, застосовували на практиці знання тематичної спрямованості. Присутні взяли участь у вікторині "Сто років боротьби. Українська революція" та ознайомилися з умовами однойменної гри для мобільних пристроїв, розроблених Українським інститутом національної пам'яті.
     Спілкування фахівців відбулося на фоні тематичної музейної виставки, яка розповідала про творчі стосунки слобожанина Павла Грабовського та галичанина Івана Франка, про уродженців Валківщини генерал-хорунжого Армії УНР Михайла Пересаду-Суходольського та дослідника історії Закарпаття Олексія Корсуна, про подружжя репресованих вчителів Михайла та Марію Бунтів, про побратимські стосунки Валок із прикарпатським містом Сколе, оглянули фотовиставку "Древній Львів очима валківчанина".

Переглядів: 303 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0