Головна » 2019 » Вересень » 11 » У Валках звучала поезія Павла Грабовського
У Валках звучала поезія Павла Грабовського

У день 155-х роковин із дня народження поета, публіциста, борця за волю України Павла Грабовського у Валках відбувся конкурс читців його віршованих творів «Збережу я віру світлу, не зречусь надій святих», ініціатором якого став Валківський краєзнавчий музей.
      У конкурсі взяли участь 56 учасників, які представляли усі загальноосвітні заклади району. Конкурсанти були поділені на дві вікові групи – молодшу (3-6 класи) і старшу (7-11 класи). Читці поезії змагалися у залі засідань Будинку рад, а переможців було оголошено біля пам’ятника Павлу Грабовському.
           Переможцями у молодшій віковій групі стали Чередніченко Юлія (Баранівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Сушко Матвій (Старомерчицький ліцей), Майчук Поліна (Ков’язький НВК) та Щеглов Іван (Шарівський ліцей). У старшій віковій групі до числа переможців увійшли Цендра Ірина (Новомерчицький НВК), Губська Софія (Валківська ЗОШ І-ІІІ ст.), Юрченко Софія, Дорожко Марія та Клочко Марія (Валківський ліцей ім.О.Масельського). Відзнаки Валківської РДА отримали учениця 9 класу Серпневого НВК Крістіна Іванова та учень 4 класу Високопільської ЗОШ І-ІІІ ст. Євген Базанарчук. У церемонії нагородження взяли участь заступник голови Валківської районної ради Юрій Яцина, заступниця голови Валківської РДА Оксана Степанова, секретар Валківської міської ради Антоніна Кривич.
     Усі учасники конкурсу читців творів Павла Грабовського отримали спеціальні сертифікати від Валківського краєзнавчого музею.

Переглядів: 271 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0