Головна » 2013 » Травень » 17 » Творчий дебют колеги
Творчий дебют колеги
           У міжнародному жіночому клубі духовного спілкування "Лада", який три роки діє при Центральній міській бібліотеці імені В. Бєлінського в Харкові, відбулася презентація літературного альманаху "Я - жінка...", складеного із творчого доробку його учасниць. Серед оповідань, казок, притч, поетичних творів, уміщених до цього альманаху, були і вірші нашої колеги, молодшого наукового співробітника музею Тетяни Сосненко.
        Побувавши на засіданні  клубу, гостями якого були талановиті жінки з інших країн - Росії, Польщі, Ізраїлю, Німеччини, та представники Генерального консульства Росії в Харкові, Тетяна отримала добру нагоду продемонструвати свої чудові здібності не тільки в поезії, а і в музиці. На прохання організаторів зустрічі вона прочитала свої вірші, написані українською мовою та під власний акомпанемент на роялі проспівала один із творів, покладених на музику. Аудиторія тепло вітала нашу землячку.
         Нових творчих успіхів своїй колезі бажають всі члени музичного колективу.

Переглядів: 595 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0