Головна » 2018 » Жовтень » 31 » Ті, що пережили Голодомор
Ті, що пережили Голодомор

З нагоди 85-х роковин Голодомору Харківщину відвідала знімальна група Міністерства культури України для запису свідчень людей, які пережили 1932-1933рр. У Валківському районі своїми спогадами про пережите у лиху пору поділилися довгожителі, що мають вік понад 90 років,- Ольга Кузьмівна Дорожко із села Заміське, Леонід Михайлович Кальницький та Парасковія Марківна Кіндрацька із села Гонтів Яр, Катерина Сергіївна Прищепа із Валок.
    Це люди, котрі пронесли крізь усе життя страшенний біль та спогади, які вони воліють забути, але на жаль, не в силі це зробити. Попри усе вони не втратили свої чудові людські риси - доброту, приязність, щирість гостинність і продовжують бути взірцем для представників молодших поколінь.
    Зйомки також проводилися у Валківському краєзнавчому музеї, де створена постійно діюча виставка «Голодомор на родючих чорноземах».

Свідчення наших земляків про Голодомор із початком листопада ц.р. будуть демонструватися на офіційному каналі Міністерства культури України на YouTube.

Переглядів: 348 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0