Головна » 2016 » Червень » 13 » Слобожанські передзвони
Слобожанські передзвони

У рамках обласного огляду-конкурсу аматорів народного мистецтва Харківської області "Слобожанські передзвони", присвяченого 25-річчю Незалежності України, у Валківському краєзнавчому музеї розгорнуто виставку робіт представників місцевих громад Валківщини.
   Серед 160 творів, авторами яких є близько півсотні місцевих умільців, милують око живопис  і декоративний розпис, керамічна і дерев'яна скульптури, художні вишивки (хрестиком, гладдю, бісером, стрічками), вироби у техніці писанкарства, валяння з вовни, лозоплетінння, коренипластики,сірникового зодчества, фотокартин пісочної анімації, аплікації соломкою та інші види народного мистецтва.
    Кращі роботи валківських аматорів, відібрані авторитетним жюрі, будуть представлені на обласній виставці майстрів народної творчості Харківщини у серпні ц. р.

Переглядів: 420 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0