Головна » 2021 » Серпень » 10 » Популярність Валківського свищика зростає
Популярність Валківського свищика зростає

Валківський краєзнавчий музей, за ініціативою якого були започатковані майстер-класи із виготовлення глиняної забавки під назвою «валківський свищик» продовжує залучати  до справи нових майстрів керамічної справи.
   На запрошення музею почала проводити зазначені майстер-класи для туристів випускниця Валківської дитячої школи мистецтв Олена Гришко. Юна валківчанка навчилася  гончарювати завдяки талановитій майстрині і педагогу Інні Барсуковій (на жаль, вона більше не викладає у мистецькому закладі). Роботи Олени не раз милували око відвідувачів під час музейних виставок декоративно-прикладного мистецтва, а тепер юна гончарівна почала передавати свою майстерність  усім охочим.
    Завдяки музею та його партнерам валківський свищик, котрий першим із елементів нематеріальної культурної спадщини Харківської області занесений до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини України, набуває все більшої популярності серед валківчан та гостей місцевої громади.

Переглядів: 123 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0