Головна » 2021 » Жовтень » 26 » Пам'яті самобутнього Майстра
Пам'яті самобутнього Майстра

24 жовтня  ц.р. на 78-му році життя закінчив свій земний шлях член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, талановитий валківський художник і кераміст, справжній друг нашого музею  Олександр Миколайович Ковальов. Велика заслуга О.М. Ковальова полягає в тому, що він створив і близько 40 років очолював дитячу школу мистецтв у Валках, став ініціатором відродження гончарства у нашому краї. Майстер  виховав багатьох учнів, завоював прихильність  великої  кількості шанувальників свого самобутнього таланту, передав до музею власні художні полотна та керамічні вироби.
          Колектив  Валківського  краєзнавчого музею глибоко сумує з приводу непоправної втрати і висловлює щирі співчуття рідним та близьким  покійного.
         Світлина О.М.Ковальова зроблена влітку 2021року.

Переглядів: 85 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0