Головна » 2016 » Серпень » 1 » Нас відвідали дослідники етнографії
Нас відвідали дослідники етнографії

Валківщину відвідала етнографічна експедиція у складі подружжя науковців Босих. Кандидат історичних наук Олександр Георгійович Босий є начальником науково-дослідного відділу народного мистецтва і фольклору Національного музею архітектури та побуту України у Пирогово, його дружина Любов Григорівна – старший науковий співробітник відділу «Український етнологічний центр» Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Т.Рильського НАН України.
       Протягом тижня київські науковці вивчали духовну та матеріальну культуру Слобожанщини, побувавши для цього, крім Валок, у селах Війтенки , Високопілля, Заміське, Сніжків, селищах Ков’яги і Старий Мерчик. Столичним вченим у їх наукових дослідженнях допомагали співробітники Валківського краєзнавчого музею, дитячої школи мистецтв, РНД «Іскра», краєзнавці району, старожили. Активне сприяння гостям надавали також керівники районного відділу культури і туризму, місцевих громад району.

Переглядів: 486 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0