Головна » 2020 » Лютий » 21 » Народна школа гончарства
Народна школа гончарства

Щоб допомогти вижити гончарній справі, яка має багатовікову історію, але зараз переживає на Валківщині не кращі часи, Валківський краєзнавчий музей став ініціатором створення Народної школи валківського гончарства. Очолити роботу цієї школи погодився учень знаменитих валківських керамістів Федора Гнідого та Дмитра Наріжного місцевий художник і гончар Олександр Ковальов.
    18 лютого у музейній вітальні відбулося установче заняття Народної школи, участь у якому погодилися взяти голова районної ради Віталій Оноша, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко, завідуюча сектором культури Валківської РДА Валентина Шевченко.
     В ході дискусії були намічені певні шляхи, спрямовані на підтримку гончарного ремесла у місті та районі, залучення до заняття ним нових сил, особливо молоді.

Переглядів: 241 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0