Головна » 2016 » Листопад » 16 » На честь бійців 1-го Красноградського
На честь бійців 1-го Красноградського

З нагоди 72-х роковин визволення України від німецько-фашистських загарбників у нашому музеї проведено цикл військово-патріотичних занять, учасниками яких стали семикласники Валківського ліцею імені О. Масельського.
         Уроки пам’яті були присвячені 1-му Красноградському механізованому корпусу, бійці якого брали участь у визволенні від ворога Валківщини та всієї України і закінчили свій героїчний бойовий шлях у Берліні.
         Під час занять  школярі знайомилися із експонатами Залу військової слави та переглядали фрагменти художнього фільму «Корпус генерала Шубнікова». Від працівників музею вони дізналися, що прототипами героїв цієї стрічки, знятої кіностудією «Мосфільм» у 1980 р., стали саме бійці 1-го Красноградського механізованого корпусу на чолі зі своїм легендарним командиром генералом          М. Д. Соломатіним.
         У 1972 р. Михайло Дмитрович разом із бойовими побратимами побував у нашому місті, саме тоді йому було присвоєне звання Почесного громадянина Валок.

Переглядів: 402 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0