Головна » 2018 » Квітень » 27 » Мужність і біль Чорнобиля
Мужність і біль Чорнобиля

З нагоди 32-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС у Валківському краєзнавчому музеї відбувся цикл Уроків пам’яті «Мужність і біль Чорнобиля», які провела науковий співробник Олена Школьник. Учасниками зустрічей стали учні 9-го, 8-го та 4-х класів Валківськоголіцею ім.О.Масельського.Для спілкування із школярами завітали голова районного осередку Всеукраїнської організації «Союз Чорнобиль України» почесний громадянин міста Валки Володимир Калугін та член осередку Василь Нерук.
      Гості поділилися спогадами про свою участь у ліквідації наслідків техногенної аварії, розповіли про враження від поїздки до Чорнобильської зони через три десятиліття після трагічних подій. Ліквідатори аварії взяли участь в обговоренні відеофільму «Прип’ять до і після», знятого в зоні чорнобильського лиха.

Переглядів: 330 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0