Головна » 2019 » Травень » 20 » Літописець рідного краю
Літописець рідного краю

У рамках краєзнавчого свята "Валківщина - моя Батьківщина", приуроченого до Міжнародного дня музеїв, відбулося вшанування пам'яті відомого валківського краєзнавця Миколи Желєзняка. На тематичній зустрічі презентовано книги "Древня земля Валківська" та "Валківські Гіппократи", видані вже після смерті Миколи Матвійовича його родиною.
    Директор музею Тамара Поліщук розповіла на зустрічі про вклад М.Желєзняка у розвиток краєзнавства Валківщини та всієї України. Зміст нових книг Миколи Матвійовича розкрили присутнім співробітники музею Микола Панченко та Ліляна Вільхівська. Про труднощі, які довелося здолати, щоб донести книги свого чоловіка до читачів, повідала вдова автора Валентина Желєзняк.
     Добрим словом згадали покійного краєзнавця науковець із Харкова Михайло Любічев, місцеві історики Тетяна Котенко і Микола Сиротенко, медики Юрій та Любов Рудіми, Світлана Богодюк, інші учасники зустрічі.

Переглядів: 297 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0