Головна » 2022 » Березень » 30 » Квіти Вікторії Бровченко
Квіти Вікторії Бровченко

Майстриня народної творчості із села Шарівка  Вікторія Бровченко є племінницею відомого гончаря,  заслуженого майстра народної творчості України Бориса Цибульника. Свої вишукані квіти на виставці  декоративно-прикладного мистецтва «Весна іде, красу несе…», яка зараз експонується  у Валківському краєзнавчому музеї, вона присвятила пам’яті свого покійного дядька. Як відомо, достойному  відзначенню  70-річного ювілею  Бориса Миколайовича завадив віроломний  військовий напад Росії на Україну.
             За фахом Вікторія Бровченко є залізничницею, працює начальником технічного відділу «Моторовагонне депо Люботин». Своє хобі, пов’язане із створенням штучних квітів, опанувала  ще у шкільні роки. Ростовими композиціями із гофрованого паперу, яким зараз віддає перевагу, захопилася років п’ять тому. Квіти вправної майстрині прикрашають Валківський ліцей, у якому навчається син Ігор, житло рідних і друзів, яким дарує свої творіння. На музейній виставці квіти Вікторії Василівни експонуються вперше.

Переглядів: 107 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0