Головна » 2021 » Березень » 30 » Ювілей Марусі Вольвачівни
Ювілей Марусі Вольвачівни

У селі Черемушна відбулося урочисте відзначення 180-річчя із дня народження талановитої землячки Марусі Вольвачівни (Вольвач Марії Степанівни) - письменниці, поетеси, драматургині, фольклористки, яка своєю творчістю відчутно збагатила культурну спадщину рідного краю та всієї України. На святі "А пам'ять світла про землячку з роками краще розквіта" були присутніми керівники Валківської територіальної громади, представники установ культури Валок, школярі із навколишніх сіл, місцеві жителі.
      Під час урочистостей лунали розповіді про Марію Вольвачівну, звучали її твори, вірші місцевої вчительки Людмили Годунко, українські пісні у виконанні черемушанських аматорів, демонструвався документальний фільм за участю дослідника життя і творчості ювілярки Івана Лисенка. Хранителька місцевої старовини Таїсія Петренко провела екскурсію в громадському Музеї історі села Черемушна.
      Як відзначила у своєму виступі директор Валківського краєзнавчого музею Тамара Поліщук, популяризація імені Марусі Вольвачівни сприяє зростанню популярності її рідного села Черемушна, котре має всі шанси перетворитися на туристичну перлину Слобожанщини та всієї України.

Переглядів: 126 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0