Головна » 2020 » Вересень » 18 » Історія міста в театральному дійстві
Історія міста в театральному дійстві

Чудовим сюрпризом до Дня міста стала театралізована інсценізація під відкритим небом, яка відбулася у міському парку імені А.Ільченка. Близько 30 старшокласників Валківського ліцею імені О.Масельського, вдягнені у сценічне вбрання різних епох, майстерно відтворили історію рідного міста за 374 роки його існування.
     На п’яти локаціях, присвячених валківським мікрорайонам Рогозівка, Коржівка, Мошурівка, Посуньки, Перемога, юні актори проводили екскурс у минуле в образах історичних персонажів – літописця, скіфської богині, українських козаків і московських «служилих людей», сотників і урядників, дворянської знаті, ремісників, радянських посадовців тощо.
     Режисерами і постановниками незвичайного дійства стали талановиті валківські педагоги вчителі історії Таміла Губська та Ірин

Переглядів: 201 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0