Головна » 2017 » Грудень » 29 » Інтелектуальні економічні ігри
Інтелектуальні економічні ігри

Інтерактивні заняття для старшокласників під назвою «Інтелектуальні економічні ігри» були організовані у Валківському краєзнавчому музеї науковцями кафедри менеджменту та публічного адміністрування Харківського національного університету будівництва та архітектури на чолі із її завідуючою професором Тетяною Андреєвою. Учасниками занять стали учні 10-11 класів Валківського ліцею ім.О.Масельського та Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.Буряка разом зі своїми вчителями Тамілою Губською та Юлею Нужею.
     Пробуючи себе в ролі менеджерів та адміністраторів, школярі моделювали проблемні ситуації, пробували себеу командній роботі, пропонували власні варіанти рішень, які аргументовано відстоювали у науковій дискусії.
   У планах організаторів – проведення районного турніру з інтелектуальних ігор, до участі у якому будуть запрошені старшокласники усіх шкіл Валківщини.

Переглядів: 431 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0