Головна » 2015 » Серпень » 20 » Доньки героїв відвідали музей
Доньки героїв відвідали музей

У  червні  цього року  герої-валківчани, які загинули  на Донбасі,  були  посмертно відзначені високими  нагородами  Вітчизни:старший  лейтенант Ольховський Андрій Олексійович – орденом  Богдана Хмельницького ІІІ ступеню;сержант резерву  Ваховський  Андрій  Миколайович – орденом «За  мужність» ІІІ ступеню.
     Напередодні  роковин  смерті батьків у Валківському краєзнавчому  музеї, разом  із  представниками української діаспори Швейцарії, побували діти загиблих героїв  Катя Ольховська  та Аліса  Ваховська  зі своїми мамами.
     Відвідала  музей  і  молодша  донька Андрія Ольховського  Кіра,  яка  разом із мамою приїздила  до  Валок із  Дніпропетровська.
     Для почесних гостей була проведена екскурсія,  під  час якої вони ознайомилися із розділом Залу військової  слави, де представлені матеріали  про бійців АТО. У найпочеснішому  місці виставки – портрети двох Андріїв-героїв, які за тим злетіли в небо, щоб у мирі й щасті ми жили.

Переглядів: 563 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0