Головна » 2016 » Травень » 13 » Де жив і творив Айбулат
Де жив і творив Айбулат

Відвідуючи місця в Україні, пов’язані із життям і творчістю чеченського поета ХІХст. Костянтина (Озибая) Айбулата, в нашому музеї побував відомий чеченський публіцист Муслім Мурдалов.
      Гість із Грозного ознайомився з історичними матеріалами про колишнього предводителя Валківського дворянства Михайла Розена, що був прийомним батьком Айбулата, відвідав село Миколаївку, яке раніше належало доВалківського повіту (нині воноє у складі Коломацького району) де знаходився маєток барона Розена. Саме у цьому селі пройшли дитячі та юнацькі роки Айбулата, тут майбутній поет написав свої перші вірші.
      Мусліма Мурдалова у його мандрівці Валківщиною супроводжували представниця естонської діаспори в Харкові Олена Сливченко, яка досліджує життєвий шлях свого співвітчизника барона Михайла Розена, та валківський краєзнавець Володимир Гребінник.

Переглядів: 378 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0