Головна »
2021 » Червень » 2 » З нагоди 375-річчя Валок
12:32 З нагоди 375-річчя Валок |
![](/_nw/2/s19471562.jpg)
У Валківському краєзнавчому музеї розроблено цикл тематичних екскурсій, бесід та зустрічей, присвячених 375-річчю Валок. Нещодавно мандрівку в минуле рідного міста здійснили учні Валківської ЗОШ І-ІІІ ступенів разом зі своєю вчителькою Наталією Цікало.
На прикладі артефактів експозиції «Валківщина в сиву давнину» школярі ознайомилися з особливостями життя племен, які жили на території нинішньої Валківщини. Особливу увагу було приділено історії заснування Валок - одного із найстаріших поселень Слобожанщини.
Про знакові події в житті України на прикладі Валківщини старшокласники дізналися з матеріалів виставок, присвячених трагедії Голодомору 1932-1933рр., Другій світовій війні, воїнам-інтернаціоналістам та учасникам військової операції на Сході України.
![](/_nw/2/s99730149.jpg) ![](/_nw/2/s26522403.jpg) ![](/_nw/2/s63562475.jpg) ![](/_nw/2/s21859105.jpg) ![](/_nw/2/s93164388.jpg) ![](/_nw/2/90499680.jpg)
|
Переглядів: 153 |
Додав: museum
| Рейтинг: 0.0/0 |