Головна » 2016 » Грудень » 1 » З історичним досвідом - у світле майбутнє
З історичним досвідом - у світле майбутнє

18 листопада в музеї відбулося урочисте відкриття експозиції «Наш край у сиву давнину», поява якої стала можливою завдяки перемозі проекту валківчан у конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад Харківщини «Разом у майбутнє».
         Вартість проекту склала 96 тис. грн. Половина цих коштів надійшла із бюджету обласної ради, 45 відсотків – із районного бюджету, 5 відсотків -  склали пожертви місцевих  шанувальників музейної справи.
         Втілити проект у життя допомогла група харківських спеціалістів на чолі з відомим експозиціонером Василем Шепелем.
         У відкритті експозиції взяли участь  голова Валківської районної ради Віталій Оноша та його заступник Юрій Яцина, депутат обласної ради Едуард Юрченко, інші посадові особи, представники громадськості району, школярі.
         Успішне звернення міні-проекту, що мав назву «Актуалізація минулого для ідентифікації сучасного», підтверджене спеціальним сертифікатом.

Переглядів: 516 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0