Головна »
2017 » Квітень » 11 » Вшанували фашистських невільників
12:25 Вшанували фашистських невільників |
![](/_nw/1/s46616784.jpg)
З нагоди Міжнародного дня визволення в'язнів фашистських концтаборів у Валківському краєзнавчому музеї створено тематичну виставку про земляків, що побували у фашистському рабстві.
На виставці представлені документальні матеріали про уродженку села Рогівка Баранівської сільради Любов Сопільник, яка виступила свідком на Нюрнберському процесі, Антона Полупана, з Ков'яг, Василя Мельника із Вишневого Мельниківської сільської ради, валківчан Олену Телесову та Василя Леванду, котрим випала гірка доля в роки Другої світової війни стати в'язнями фашистських таборів.
На виставці також демонструється карта концентраційних таборів, що були створені окупантами на території Харківщини. На цій карті позначені три табори, які діяли у Валківському районі,- в Ков'ягах, Левендалівці і Литвинівці.
![](/_nw/1/s99653593.jpg) ![](/_nw/1/s93508043.jpg) ![](/_nw/1/s37291109.jpg)
|
Переглядів: 398 |
Додав: museum
| Рейтинг: 0.0/0 |