Головна » 2019 » Травень » 20 » Виставка «Віра.Надія.Любов»
Виставка «Віра.Надія.Любов»

Виставку живопису "Віра. Надія. Любов", яка відкрилася у Валках з нагоди Міжнародного дня музеїв, презентувала на своїй малій Батьківщині харків'янка Ольга Золотько. Роботи молодої художниці привернули увагу багатьох шанувальників художнього мистецтва, які одностайно відзначили безсумнівний талант авторки картин, її індивідуальний творчий почерк, тонкий смак, багату фантазію та інші достоїнства.
       Крім валківчан і гостей міста, привітати художницю із мистецьким дебютом приїхали представники її великої родини - чоловік з донькою, батьки, сестра із сім'єю, інші родичі. Усіх, хто бажає насолодитися враженнями від мандрівки до Парижа, яка покладена в основу сонячних полотен Ольги Золотько, запрошуємо до Валківського краєзнавчого музею. Виставка діятиме тут до кінця літа.

Переглядів: 332 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0
1 Катя
0
Дуже красива виставка!!! Дякую за можливість поринути у надзвичайний казковий світ)