Головна »
2019 » Січень » 30 » Виставка картин Костянтина Бойка
17:16 Виставка картин Костянтина Бойка |
![](/_nw/2/s45297235.jpg)
Справжню насолоду від зустрічі із прекрасним подарує відвідувачам Валківського краєзнавчого музею персональна виставка талановитого харківського художника, який є уродженцем Валок, Костянтина Бойка. Творчий звіт перед земляками автор присвятив 70-річчю із дня свого народження.
Незважаючи на те, що митець досконало освоїв різні жанри живопису, на виставці представлені два із них - портрет і пейзаж. Хоч серед картин немає жодної із весняним сюжетом, але народження свіжих, світлих почуттів після перегляду полотен, які співзвучні весняному пробудженню, навіяли назву виставки - "Передчуття весни".
Зустріч із автором виставки Костянтином Бойко плануємо провести в кінці лютого.
![](/_nw/2/s61830603.jpg) ![](/_nw/2/s04916956.jpg) ![](/_nw/2/s77847251.jpg) ![](/_nw/2/s15836772.jpg) ![](/_nw/2/s40733044.jpg)
|
Переглядів: 369 |
Додав: museum
| Рейтинг: 0.0/0 |