Головна » 2016 » Травень » 25 » "Великодній оберіг - 2016"
"Великодній оберіг - 2016"

У Валківському краєзнавчому музеї відбулася урочиста церемонія закриття виставки-конкурсу дитячих робіт "Великодній оберіг", що тривала тут із 11 квітня до 25 травня ц.р.
      На виставку-конкурс представили свої роботи 59 юних учасників із Харкова, Валок, Кегичівки, Нової Водолаги та міста Хмельницький. 27 із них за вироби у номінаціях "Традиційна воскова писанка", "Витинанка" та "Лялька - мотанка" отримали дипломи переможців, 13 - особливі відзнаки,19 - сертифікати учасників. Усім дітям були вручені сувеніри із символікою вистаки-конкурсу. Організатори нагородили також 14 керівників, які підготували дітей до виставки-конкурсу.
     У святковому дійстві взяла участь президент Харківського клубу писанкарства імені Алли Овчаренко Наталія Кравченко.

Переглядів: 455 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0