Головна » 2020 » Вересень » 18 » Про визволителів села Сніжків
Про визволителів села Сніжків

Опрацювавши різні джерела, наукова співробітниця Валківського краєзнавчого музею Ліляна Вільхівська провела Урок пам’яті для старшокласників Сніжківської ЗОШ І-ІІІступенів. Присвячувався він 77-й річниці визволення села від німецько-фашистських загарбників.
      Під час уроку використовувалися   спогади про часи окупації, які залишили місцеві жителі З.І.Корсун, У.П.Супрун, знатна ланкова К.Г.Твердохліб.
        Документальні матеріали про запеклі бої, які  супроводжували перше визволення села у лютому-березні 1943р., зібрав валківський пошуковець Максим Грановський, прадід якого, Микола Томах, загинув під Сніжковом.
       Під час уроку звучали також розповіді про  земляків-визволителів рідного краю Михайла Ляшенка, Юхима Полтавця та Миколу Нерівного.

Переглядів: 164 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0