Головна »
2020 » Вересень » 18 » Про визволителів села Сніжків
10:55 Про визволителів села Сніжків |
![](/_nw/2/s73558033.jpg)
Опрацювавши різні джерела, наукова співробітниця Валківського краєзнавчого музею Ліляна Вільхівська провела Урок пам’яті для старшокласників Сніжківської ЗОШ І-ІІІступенів. Присвячувався він 77-й річниці визволення села від німецько-фашистських загарбників.
Під час уроку використовувалися спогади про часи окупації, які залишили місцеві жителі З.І.Корсун, У.П.Супрун, знатна ланкова К.Г.Твердохліб.
Документальні матеріали про запеклі бої, які супроводжували перше визволення села у лютому-березні 1943р., зібрав валківський пошуковець Максим Грановський, прадід якого, Микола Томах, загинув під Сніжковом.
Під час уроку звучали також розповіді про земляків-визволителів рідного краю Михайла Ляшенка, Юхима Полтавця та Миколу Нерівного.
![](/_nw/2/s79956819.jpg) ![](/_nw/2/s58820268.jpg)
|
Переглядів: 164 |
Додав: museum
| Рейтинг: 0.0/0 |