![](/_nw/1/s30318234.jpg)
За існуючою традицією, кожного Першовересня в нашому музеї проводяться краєзнавчі уроки для школярів міста і району.
У перший день цього навчального року до музею завітали учні 9-Б класу Валківського ліцею імені О. Масельського із учителькою Л. І. Марющенко та учні 4 класу Валківської ЗОШ І-ІІІ ст. із учителькою О. С. Насоновою.
На музейному уроці, який провела наукова співробітниця Л. М. Вільхівська, розглядалася тема "Україна - європейська держава". Крім розповіді про Європейський континент і свою країну, школярі дістали багато нової для себе інформації про рідний край. Під час тематичного уроку використовувалися матеріали ювілейної виставки "Історія Валківщини мовою музейних експонатів", розгорнутої влітку цього року з нагоди 25-річчя нашого музею.
![](/_nw/1/s37311045.jpg) ![](/_nw/1/s70030973.jpg) ![](/_nw/1/s54561596.jpg) ![](/_nw/1/s55672221.jpg) ![](/_nw/1/s58924394.jpg) ![](/_nw/1/s45764734.jpg) ![](/_nw/1/s12546047.jpg)
|