Головна » 2018 » Вересень » 4 » Музейний Першовересень
Музейний Першовересень

Про важкий шлях України до своєї незалежності йшлося на тематичному уроці з нагоди Дня знань, який, за традицією, відбувся у Валківському краєзнавчому музеї. Цього разу учасниками уроку стали десятикласники Валківського ліцею імені О.Масельського, які завітали до музею разом зі своєю вчителькою Людмилою Марющенко.
   Розглядаючи три спроби українців відстояти незалежність своєї країни, остання з яких триває ще й тепер, школярі мали змогу прослідкувати за відлунням історичних подій на землях своєї малої батьківщини - Валківщини.
   Бесіду доповнила віртуальна подорож сторінками історії Валківського району, який цього року відзначає своє 95-річчя. Ця уявна мандрівка стала можливою завдяки чорно-білим фотознімкам із фондів музею, зробленим у різні роки існування району.

Переглядів: 355 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0