Головна » 2015 » Вересень » 2 » Музейний Першовересень
Музейний Першовересень

Це вже стало доброю традицією, що кожен навчальний рік валківські школярі розпочинають  музейним  уроком.  На нинішнє  першовересневе  заняття,  яке присвячувалося  українським  національним  оберегам,  завітали дев’ятикласники Валківського  ліцею імені  О.Масельського разом  із  своєю  вчителькою Р.А.Кравцовою.
    Зустріч, яку  провели директор  музею Тамара  Поліщук та наукові  працівники Ліляна Вільхівська  і Тетяна  Лабазова, почалася  вшануванням пам’яті героїв-земляків Андрія Ольховського та Андрія Ваховського, які рік тому загинули на Донбасі.
    На  уроці  йшла  мова про  історію  української  вишивки, її  символіку, про  місцевих майстринь, роботи  яких  саме  зараз  експонуються  на музейній  виставці «Вишивана Валківщина».
    Варто  зазначити, що  вишиті  національні  візерунки  в цей день  прикрашали одяг як  працівників музею, так  і  юних  гостей.

Переглядів: 541 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0