Головна » 2013 » Вересень » 4 » Музееві від квітникарів
14:42
Музееві від квітникарів
    Подружжя Тугай - Петро Пилипович і Лідія Яківна, що мешкають у селі Суха Балка нашого району,- відомі в Україні квітникарі. Вже три десятиліття, відколи перебралися із Харкова на батьківську садибу глави сімейства, вони займаються квітами, створивши на своїй присадибній ділянці неперевершений сад ірисів.
    Їх колекція нараховує вже близько 400 сортів, на кожен із яких заведений своєрідний паспорт рослини із зазначенням оригінатора (автора) сорту, року реєстрації, висоти стебла, виставкових нагород та інших даних про сорт.
     Квітковий сад Тугаїв буяє цвітінням із ранньої весни до пізньої осені, дивуючи найдивовижнішими формами і забарвленням. Багато сортів відзначені нагородами Американського товариства ірисоводів.
     Крім ірисів, наші земляки також серйозно зайнялися вирощуванням піонів, георгінів, лілейників.
     Відтепер квітковий куточок Тугаїв радуватиме око валківчан та гостей міста і на подвір'ї музею. Відгукнувшись на прохання музейників, квітникарі подарували 28 кущів сортових ірисів для клумби нашої установи. Сподіваємося, що наступної весни із легкої руки наших нових друзів кожен бажаючий зможе замовити екскурсію у музейному саду ірисів.
Переглядів: 655 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: